- ŚDM 2016
- Aktualnosci
2015-03-22 00:06:02

Do Światowych Dni Młodzieży zostało niewiele czasu. Z dnia na dzień jesteśmy co raz bliżej przyjazdu papieża Franciszka do Krakowa. Ale zanim Kraków, odbedą się Dni w Diecezji. Do naszej części Warszawy przyjedzie ok. 10 000 pielgrzymów z całego świata. Młodzież spędzie u nas tydzień, mieszkając u rodzin. Będą także u nas! Potrzebujemy wielu rąk do pomocy w wielu dziedzinach:

- Chcesz przyjąć pielgrzymów do swojego domu? Wypełnij formularz zgłoszeniowy.
- Chcesz zostać wolontariuszem i dołączyć do grona koordynatorów? Skontaktuj się z koordynatorami z naszej parafii.
- Chcesz wspomóc finansowo przygotowania w naszej parafii? W zakładce kontakt znajdziesz wszystkie informacje i dane na ten temat.
- Nie wiesz jak możesz pomóc, ale chcesz to zrobić? Koordynatorzy odpowiedzą na wszystkie pytania w wiadomości mailowej pod adresem sdm@parafiasulejówek.pl
- Wpomóż nasze przygotowania swoją modlitwą. To da nam bardzo dużo! :)

Aby być na bieżąco z przygotowaniami śledź nas na facebooku: ŚDM 2016 - Sulejówek.

Przyłącz się do przygotowań! Zapraszamy!

ŚDM Sulejówek

18:00 - K G1. † Józefa Lachowicz – greg 28
2. † Genowefa Molasy (1 r. śm oraz Czesław Molasy (23 r. śm)
3. O Boże bł., łaski najbardziej potrzebne w posłudze, szczególnie w wypełnianiu powołania, opiekę Matki Bożej Pocieszenia dla wszystkich kapłanów posługujących w naszej parafii i tych którzy posługiwali, a dla zmarłych kapłanów łaskę wiecznego zbawienia